Ważne informacje dla uczestnika

O chorobach płuc praktycznie

Przed przyjazdem na Konferencję

I. Prosimy zwrócić uwagę na maile, które powinny przyjść przed Konferencją!

We wtorek29 sierpnia 2023 do godz. 20:00 powinni Państwo otrzymać mailem na adres podany w rejestracji:

 • Link i kod potrzebny do zalogowania się do Internetowej Strefy Uczestnika. (Logowanie do Strefy odbywa się za pomocą adresu email uczestnika podanego w formularzu rejestracyjnym i otrzymanego kodu).

Mailing zostanie powtórzony w piątek, 1 września 2023 oraz w środę, 20 września 2023 r.

W razie potrzeby należy sprawdzić SPAM. Jeżeli mail w przeciągu 24 h nie dotarł, bezwzględnie prosimy o kontakt z nami (Biurem Organizacyjnym).

W przypadku rejestracji firmowych, prosimy dopilnować, aby przekazano nam aktualnie używany przez Państwa adres email (nie będzie on używany w żadnych innych celach poza celami organizacyjnymi związanymi z Konferencją).

Uwaga! Dostęp do Internetowej Strefy Uczestnika możliwy jest tylko dla osób z opłaconym udziałem w Konferencji. W przypadku późnych rejestracji dane dostępowe zostaną wysłane razem z potwierdzeniem rejestracji, natomiast dostęp zostanie aktywowany dopiero po zarejestrowaniu płatności na koncie Biura Organizacyjnego.

II. Prosimy koniecznie sprawdzić dane logowania do Internetowej Strefy Uczestnika

Internetowa Strefa Uczestnika to miejsce, w którym przed Konferencją należy wybrać swoją ścieżkę edukacyjną (umożliwia zapisanie się na poszczególne moduły) i w którym można znaleźć materiały udostępnione przez naszych partnerów, a finalnie także nagrania zajęć i certyfikat.

III. Wybór ścieżki edukacyjnej – zapisy na moduły programowe

 1. Wybór ścieżki edukacyjnej online będzie możliwy od poniedziałku, 4 września 2023 godz. 12:00 do piątku, 22 września godz. 10:00.
 2. Przed wyborem ścieżki prosimy o zapoznanie się ze szczegółowym programem: https://zdrowepluca.edu.pl/program/
 3. Aby zdefiniować swoją ścieżkę edukacyjną należy zalogować się do Internetowej Strefy Uczestnika i wybrać opcję: Ścieżka edukacyjna. Pojawi się odpowiedni formularz.
 4. Po zapisaniu formularza, ponownie wybierając opcję Ścieżka edukacyjna będzie widoczna lista wybranych modułów. Zmiana wybranej ścieżki możliwa jest jedynie przez kontakt z Biurem Organizacyjnym.
 5. Każdy z uczestników wybiera jeden z 3 modułów tematycznych dostępnych w danym czasie. (Nie ma możliwości wyboru poszczególnych zajęć w ramach danego modułu – każdy z modułów stanowi niepodzielny spójny programowo blok tematyczny).
 6. Na każdy z modułów obowiązują ścisłe limity miejsc. Decydująca jest kolejność zgłoszeń.
 7. Jeżeli już w trakcie zapisów są Państwo w stanie przewidzieć, że udział w Konferencji w danym przedziale czasowym nie będzie możliwy, prosimy nie blokować miejsca innym uczestnikom i wybrać opcję „Nie będę w tym czasie uczestniczyć w zajęciach”.
 8. Wszystkie zajęcia będą nagrywane, a nagrania zostaną do 14 dni po konferencji udostępnione w Internetowej Strefie Uczestnika, stąd każdy z uczestników będzie miał dostęp do nagrań bloków odbywających się równolegle.
 9. W trakcie Konferencji, rezerwacja miejsca umożliwiająca udział w danym module, możliwa będzie tylko w przypadku gdy pozostaną wolne miejsca.

IV. Program – zachęcamy do zainstalowania aplikacji mobilnej lub samodzielnego wydrukowania PDF dostępnego na stronie

Najbardziej aktualny program dostępny jest – w wersji interaktywnej w Aplikacji Mobilnej oraz w Internetowej Strefie Uczestnika oraz – w wersji pdf, do druku, tu na stronie: https://zdrowepluca.edu.pl/program/.

Uwaga! Program na miejscu nie będzie dystrybuowany w wersji drukowanej.

Na Konferencji (parę informacji organizacyjnych)

Doba hotelowa

Hotel Windsor: 16:00 – 12:00 (W hotelu zostanie uruchomiana szatnia umożliwiająca przechowanie bagażu)

Hotel Cicha Woda: 14:00 – 11:00

Hotel 500Premium: 15:00 – 12:00

Hotel Pałac Zegrzyński: 16:00 – 12:00

Parking

Parking hotelu Windsor jest przeznaczony przede wszystkim dla gości hotelu i wykładowców Konferencji. Wszystkie osoby, które nie są zakwaterowane w hotelu Windsor, a są zakwaterowane w pobliżu lub korzystają z zakwaterowania oferowanego przez Biuro Organizacyjne, prosimy o pozostawienie swoich samochodów na parkingach swoich hoteli. Osoby korzystające z zakwaterowania oferowanego przez Biuro Organizacyjne zachęcamy do skorzystania z oferowanego przez Organizatora transportu (więcej informacji wkrótce).

Godziny pracy recepcji Konferencji, rejestracja obecności na miejscu

 • Piątek, 22.09.2023: 13:00 – 20:00
 • Sobota, 23.09.2023: 8:00 – 19:30
 • Niedziela, 24.09.2023: 8:30 – 13:30

Realizacja płatności na miejscu

Płatność na miejscu możliwa jest jedynie kartami VISA i Mastercard lub gotówką.

Sprawdź aktualny cennik…

Strefa cateringu

Obejmuje restaurację – gdzie wydawane są: kolacja w piątek, 22.09.2023 oraz lunch w sobotę, 23.09.2023 oraz namiot zewnętrzny, gdzie organizowana będzie w sobotę, 23.09.2023 kolacja plenerowa.  Wejście do strefy możliwe jest na podstawie identyfikatora lub otrzymanego biletu.

Podstawowa opłata rejestracyjna Uczestnika Konferencji obejmuje:

 • lunch 23.09.2023,
 • kolacje 22 i 23.09.2023 (tylko pakiet pełny).

W przypadku pakietów bez kolacji istnieje możliwość dokupienia kolacji w cenie 160 zł netto/196,80 zł brutto (VAT 23%) za 1 kolację.

Po Konferencji

Certyfikaty wydawane są jedynie w wersji elektronicznej i będą dostępne do pobrania z Internetowej Strefy Uczestnika po zakończeniu Konferencji. Otrzymają je tylko uczestnicy obecni na Konferencji.

Za udział w Konferencji zostanie przyznanych 18 punktów edukacyjnych doskonalenia zawodowego lekarzy i lekarzy dentystów (Dz. U. z 2002 r. Nr 21, poz. 204, z późn. zm.)

Nagrania zostaną opublikowane w Strefie Uczestnika do 14 dni po zakończeniu konferencji i będą dostępne przez okres 3 miesięcy.